Ostatnia zmiana:
Take The Bank

Take The Bank

5/5
9608% RTP
Podstawowe informacje
Nazwa Take The Bank
Deweloper Betsoft Gaming
Motyw gry
Typ gry
RTP 9608%
Opublikowano 2019
Zmienność Średnia
Maksymalna wygrana
Funkcje bonusowe
Jackpot
Autoplay
Megaways

Gdzie jest dostępna gra?

4.8/5
3600 zł Bonus kasyna
4.8/5
3600 zł Bonus kasyna
4.6/5
1500 PLN + 10 FS Bonus kasyna
4.4/5
4000 zł Bonus kasyna
4.9/5
1000 zł Bonus kasyna
4.6/5
1080 zł Bonus kasyna

Gra Take The Bank przeniesie nas w niebezpieczny świat przestępstw i napadów. Take The Bank jest pięciobębnowym automatem o RTP w wysokości 96.08%, wyprodukowanym przez BetSoft. Slot trafił do kasyn online w 2019 roku i zagramy w niego również na urządzeniach przenośnych działających na obu najpopularniejszych systemach. Gra pozwala na uzyskanie maksymalnej wygranej w postaci 359.7x stawki. Zapraszamy na naszą recenzję automatu Take The Bank.

Tematyka i wygląd gry

Akcja gry toczy się w większym mieście, które widoczne jest w tle, zaraz za planszą gry właściwej. Po lewej stronie znajduje się bank. Wszystko to w nocnej odsłonie. Symbolami gry są bomby, pieniądze i radiowóz. Wśród symboli znajduje się też wizerunek włamywacza, który za chwilę rozpocznie napad na bank. Grafika automatu ma lekki i bajkowy styl, ale nadal prezentuje się w ciekawy sposób. Automat nie zacina się, a jego animacje są płynne, co pozytywnie wpływa na jego odbiór jako całości.

Zasady gry

Najlepsze symbole w grze

Automat Take The Bank ma budowę pięciu bębnów i czterech rzędów. Wygrane wypłacane są w oparciu o 70 określonych z góry konfiguracji. Stawkę zakładu gry możesz wybrać z przedziału od 0.20 do 20 monet. Każdy z symboli gry może powtórzyć się 3, 4 albo 5-krotnie, wpływając na wysokość wygranej. Poniżej wartości z tabeli wypłat (dla maksymalnej stawki):

  • Diament – wygrana: 60, 12, 4, 1
  • Sztabki złota – wygrana: 20, 6, 3
  • Banknoty – wygrana: 18, 5, 3
  • Drzwi, narzędzie, bomba, A – wygrana: 12, 4, 2
  • K, Q, J, 10, 9 – wygrana: 6, 2, 1

Grę możesz rozegrać za pomocą funkcji Autoplay, której opcja włączenia znajduje się po prawej stronie ekranu. Umożliwia ona włączenie maksymalnie 100 samoczynnych spinów.

Dodatkowe funkcje

Take The Bank jest automatem, który zdecydowanie nie pozwoli nikomu się nudzić. Gra ma wszelkie dodatki, jakie tylko możesz sobie wymarzyć, nawet jeśli grasz w kasynach od dłuższego czasu i wiele już w życiu wiedziałeś. Istnieją tu dodatkowe symbole, opcja pomnożenia swojej nagrody czy też możliwość samodzielnego kupienia wstępu do bonusowej gry.

Detonate Wilds

Bomba regularnie wybucha i wysypuje nowe symbole Wild.

Co 10 spinów włącza się funkcja Detonate Wilds. Gra odlicza od 10 do 0, po czym wszystkie symbole specjalne zmieniają się w bomby, które wybuchają i zmieniają się w symbole Wild. Te z kolei potrafią połączyć się ze wszystkimi regularnymi ikonami i pomóc im utworzyć zwycięską kombinację.

Free Spins

3 symbole samochodów policyjnych aktywują 15 darmowych spinów. Podczas każdego zakręcania na planszy ukaże się 5, 7 lub 10 symboli specjalnych Wild. Symbole radiowozów mogą ukazać się wyłącznie w zwykłym trybie rozgrywki, na trzech środkowych kolumnach.

Funkcja Buy

Funkcję Free Spins można włączyć na własną rękę, za pomocą przycisku Buy. Możesz sam zdecydować, ile symboli Wild ma pojawiać się na planszy. Opłata za aktywację tej funkcji kosztuje 540 dla 5 symboli Wild, 1 000 dla 7 symboli Wild, 1 900 dla 10 symboli Wild.

Double Up

Funkcja pozwalająca na zwiększenie nagrody, polega na rzucie monetą. Jeśli poprawnie wytypujesz wynik rzutu, gra zwiększy dwukrotnie całą Twoją wygraną bądź jej połowę.

Podsumowanie

Automat Take The Bank będzie idealnym wyborem dla graczy kochających ryzyko i rozgrywkę pełną akcji. Jest to slot, w którym naprawdę wiele się dzieje. Dodatkową dawkę emocji możesz zapewnić sobie sam, kupując wstęp do bonusowej gry.

Jak wybieramy kasyna?
Jak wybieramy kasyna?
Ponad 40 filtrów pomaga nam w selekcji kasyn, które pojawiają się na naszej liście. Wszystkie rekomendowane kasyna na każdej stronie zostały wyselekcjonowane przez ekspertów z doświadczeniem w branży hazardowej.
Jak oceniamy kasyna?
Jak oceniamy kasyna?
Aby ocenić kasyna online, korzystamy z 6 różnych kryteriów, uwzględniając oferowane bonusy, obsługę klienta, selekcję gier i metody płatności. Nie interesując nas podejrzane czy budzące wątpliwości kasyna.