Ostatnia zmiana:

Zgarnij 10% cashbacku w kasynie na żywo Wazamba

Zgarnij 10% cashbacku w kasynie na żywo Wazamba
Wazamba to jedno z kasyn, które jest szczególnie polecane wszystkim użytkownikom naszej strony internetowe. Posiada ono bardzo przyzwoity bonus na start, który wynosi 100% do 2000 zł i aż 200 darmowych spinów. Oprócz tego, stronę tę charakteryzują liczne wygodne metody płatności czy bardzo dobra sekcja kasyna na żywo. To właśnie z nią powiązana jest promocja, którą chcemy dziś Wam przedstawić. Od niedawna, możesz otrzymać w kasynie Wazamba zwrot w wysokości 10% przegranych netto w kasynie na żywo. Czytaj dalej, by dowiedzieć się wszystkiego o tej ofercie.

Nawet do 600 zł zwrotu co tydzień

Strata jest naturalną częścią gry w kasynie online. Czasem, nawet najlepszym zdarza się przejściowo mieć stratę. Jest to w pełni naturalne i uzasadnione. Na szczęście, grając w kasynie na żywo Wazamba jesteś w pewien sposób ubezpieczony. Od swoich przegranych netto w sekcji na żywo, możesz bowiem odebrać 10% cashbacku w formie bonusu. Powinno to trochę osłodzić Ci gorycz przegranej. Co zrobić, by otrzymać taki bonus? Oferta dostępna jest od razu dla wszystkich graczy w Wazamba, nie ma konieczności wcześniejszego zapisywania się do promocji. Wymogiem jest to, by grać w kasynie na żywo w Wazamba. Jeśli w danym tygodniu odniesiesz stratę to będziesz mógł otrzymać 10% zwrotu od swoich przegranych netto. Warunek? Kwota ta musi być większa niż 20 zł na tydzień. Innymi słowy, musisz przegrać przynajmniej 200 zł, by się zakwalifikować. Istnieje również maksymalna wielkość cashbacku, który wynosi 600 zł na tydzień. Do zwrotu nie zaliczają się też zakłady w grach na żywo wyższe niż 20 zł na pojedyncze rozdanie. Wygrane trafiają na Twoje konto w formie bonusu, nie są możliwe do wypłacenia od razu. Warunkiem jest obrócenie tą kwotą przynajmniej raz w ofercie kasyna lub kasyna na żywo. Nie powinieneś mieć z tym problemu.

Wazamba – zgarnij do 2000 zł bonusu

Kasyno online Wazamba to jedna z ciekawszych nowych marek hazardowych. Możesz tutaj otrzymać na start aż do 2000 zł bonusu oraz dodatkowo aż 200 darmowych spinów. Platforma ta posiada naprawdę szeroki wybór gier na automaty i bardzo dobrą sekcję gier na żywo. Jest ona w pełni dostępna dla Polaków i pozwala na wpłacanie depozytu w polskich złotych.
4.8/5
paysafecard logo neteller logo ecopayz logo +7
  • Wybierz własną postać, zbieraj osiągnięcia i odbieraj nagrody
  • Niepowtarzalny motyw Pacyfiku
  • Ogromny wybór gier oferowanych przez 40 różnych partnerów

Przepisy i warunki

  • Promocja dostępna dla wszystkich zarejestrowanych graczy
  • Do wypłaty kwalifikuje się bonus przekraczający 20 zł
  • Maksymalna wypłata co tydzień to 600 zł
  • Konieczność obrotu otrzymanym bonus 1 raz
  • Obowiązuje ogólny regulamin kasyna

Przeczytaj dodatkowe informacje