Ostatnia zmiana:
Gemix

Gemix

5/5
96.75% RTP
Podstawowe informacje
Nazwa Gemix
Deweloper Play N Go
Motyw gry
Typ gry
RTP 96.75%
Opublikowano 2014
Zmienność Medium
Maksymalna wygrana
Funkcje bonusowe
Jackpot
Autoplay
Megaways

Gdzie jest dostępna gra?

4.8/5
3600 zł Bonus kasyna
4.8/5
3600 zł Bonus kasyna
4.6/5
1500 PLN + 10 FS Bonus kasyna
4.4/5
4000 zł Bonus kasyna
4.9/5
1000 zł Bonus kasyna
4.6/5
1080 zł Bonus kasyna

Gemix to slot od Play N’Go, który powstał w 2014 roku i był swego rodzaju rewolucją. Przedstawia on bajecznie kolorowy i świeży motyw kamieni szlachetnych. Grafika i animacje są piękne i doskonale odzwierciedlają temat, dzięki czemu gracze mogą poczuć się jak w świecie baśni. Symbole owocowe  nie układają się jednak w linie płatnicze a klastry. Wrażenie robi ogromna plansza o wymiarach 7 na 7 pól. Przy średniej zmienności slot ten daje bardzo dobre wypłaty dzięki RTP na poziomie 96.75%. Można tu uzyskać maksymalną wygraną na poziomie x6025.00 stawka. Dowiedz się więcej szczegółów o Gemix w dalszej części tej recenzji.

Tematyka i wygląd gry

Gemix to slot, który łączy w sobie wnętrze kopalni, wydobywającej kamienie szlachetne z magią. Symbole, które składają się właśnie z różnych kolorowych kamieni szlachetnych przypominają te ze slotów cukierkowych lub owocowych. W grze pojawia się również górnik, ale slot nie ma żadnej unikalnej historii.

Jednym z największych atutów tej gry jest jej unikalny system gry, który polega na tym, że gracze muszą tworzyć kombinacje zwycięskie poprzez połączenie kolorowych kamieni. Gdy pojawią się trzy lub więcej takie same kamienie, zostaną one zniszczone, a ich miejsce zostanie zajęte przez nowe, co daje graczom więcej szans na wygraną. Sterowanie tym slotem znajduje się w dolnej jego części, gdzie jest możliwość wybrania stawki od 0,50 do 100 euro. Jest także opcja autoplay do 100 obrotów.

Zasady gry

W grze Gemix nie ma standardowych linii płatniczych, ale różne wzory, w które mogą układać się symbole. Gra ma siatkę 7×7, a silnik płacenia za klastry wymaga, abyś znalazł co najmniej 5 identycznych symboli w klastrze, aby wygrać. Możesz utworzyć klastry do i powyżej 15 pasujących do siebie symboli, aby uzyskać ogromne wygrane, a pomogą Ci w tym liczne funkcje bonusowe i modyfikatory bębnów, które są unikalne dla każdego z 3 światów, które możesz odkryć w slocie Gemix.

Na symbole składają się kształty z różnych kolorowych kamieni szlachetnych, takich jak bursztyn, szmaragd, diament, szafir i rubin. Najsłabiej płatny jest szafir a najlepiej diament:

  • Gwiazda – wypłaca 1,000x za 15+ w klastrze,
  • Serce – wypłaca 500x za 15+ w klastrze,
  • Półksiężyc – Wypłaca 200x za 15+ w klastrze,
  • Kwiat – wypłaca 100x za 15+ w klastrze,
  • Zielone, fioletowe, jasnoniebieskie i niebieskie kamienie – Płaci się 30x, 15x, 10x i 7.5x za 15+ w klastrze.

Są również symbole specjalne, takie jak Wild, który jest reprezentowany przez symbol korony i może zastąpić inne symbole, aby ułatwić tworzenie zwycięskich kombinacji, oraz Scatter reprezentowany przez symbol magicznej kuli, która pojawia się tylko na bębnach 1, 3 i 5.

Dodatkowe funkcje

Slot ten oferuje również kilka ciekawych funkcji bonusowych, takich jak runda z wybuchającymi kamieniami, która pozwala na zdobycie dodatkowych wygranych, oraz rundy Wild, w których korona zamienia się w Wild i pozwala na łatwiejsze tworzenie zwycięskich kombinacji.

Trzy lub więcej symboli Scatter aktywuje rundę bonusową związaną z wybuchającymi kamieniami, które mogą przynieść dodatkowe wygrane.

Podsumowanie

Ogólnie rzecz biorąc, Gemix to świetna gra dla tych, którzy szukają czegoś nowego i oryginalnego w świecie slotów. Dzięki unikalnemu systemowi gry i pięknej grafice, ta gra jest naprawdę przyjemna do grania. Nie ma ona ogromnej puli, bo pozwala pomnożyć stawkę zakładu około 6000 razy. Mimo wszystko gra została świetnie przyjęta przez graczy, bowiem powstała jej kontynuacja.

Jak wybieramy kasyna?
Jak wybieramy kasyna?
Ponad 40 filtrów pomaga nam w selekcji kasyn, które pojawiają się na naszej liście. Wszystkie rekomendowane kasyna na każdej stronie zostały wyselekcjonowane przez ekspertów z doświadczeniem w branży hazardowej.
Jak oceniamy kasyna?
Jak oceniamy kasyna?
Aby ocenić kasyna online, korzystamy z 6 różnych kryteriów, uwzględniając oferowane bonusy, obsługę klienta, selekcję gier i metody płatności. Nie interesując nas podejrzane czy budzące wątpliwości kasyna.