Ostatnia zmiana:
Divine Fortune

Divine Fortune

5/5
96.59% RTP
Podstawowe informacje
Nazwa Divine Fortune
Deweloper Netent
Motyw gry
Typ gry
RTP 96.59%
Opublikowano 2017
Zmienność Medium
Maksymalna wygrana
Funkcje bonusowe
Jackpot
Autoplay
Megaways

Gdzie jest dostępna gra?

4.8/5
3600 zł Bonus kasyna
4.8/5
3600 zł Bonus kasyna
4.6/5
1500 PLN + 10 FS Bonus kasyna
4.4/5
4000 zł Bonus kasyna
4.9/5
1000 zł Bonus kasyna
4.6/5
1080 zł Bonus kasyna

Divine Fortune to jeden z najpopularniejszych tytułów, jeśli chodzi o automaty w kasynach internetowych. Gra posiada funkcję progresywnego jackpotu, który wielokrotnie osiągnął już kilkumilionowe kwoty, rekordowe, jeśli chodzi o wygrane w automatach online. Gra Divine Fortune powstała w 2017 roku, a jej twórcą jest nieodmiennie od lat cieszące się sympatią graczy studio NetEnt. Automat cechuje się średnią zmiennością oraz RTP w wysokości 96.59%.

Tematyka i wygląd gry

Divine Fortune to z wyglądu klasyczny slot.

Automat Divine Fortune przeniesie nas do mitycznego świata greckich bogów. Główną bohaterką slotu jest Meduza, postać, która z kobiety i wyjątkowo pięknej urody została przemieniona w potwora z wężami zamiast włosów. Według mitologii wszystko, na co spojrzała, zamieniało się w kamień. Istnieje wiele legend związanych z nią, dlatego jest to również postać często spotykana w automatach online. Akcja slotu Divine Fortune rozgrywa się w świątyni poświęconej Meduzie. Jej wizerunki możemy oglądać w postaci rzeźb po obu stronach ekranu. Również inne symbole przedstawiają różne elementy kojarzące nam się z grecką mitologią.

Gra ma świetnie wyglądającą grafikę, która stylizowana była tak, by jak najbardziej nawiązywać do antycznej kultury. Automat działa bardzo płynnie, dlatego rozgrywka jest bardzo przyjemna.

Zasady gry

Akcja automatu rozgrywa się na planszy o pięciu kolumnach i trzech rzędach. Gra ma bardzo standardowy przebieg. Poszczególne ikony mogą powtórzyć się od trzech do pięciu razy, tworząc jedną lub kilka z 20 określonych z góry linii płatniczych. Można wybrać do dziesięciu poziomów stawki oraz kwotę każdego z zakładów, od 0.01 do 0.50. Daje to łączną stawkę w wysokości od 20 do 200 kredytów.

Oto wartości wygranych:

  • Meduza – wygrana: 600, 80, 20
  • Lew – wygrana: 400, 60, 18
  • Byk – wygrana: 300, 50, 16
  • Ptak – wygrana: 200, 40, 14
  • A i K – wygrana: 80, 18, 7
  • Q i J – wygrana: 60, 15, 6

Podczas gry można włączyć funkcję Autoplay, której aktywacji przycisk znajduje się w lewym dolnym rogu. Można za jej pomocą ustawić maksymalnie 1000 automatycznych spinów lub wybrać bardziej szczegółowe limity wygranej lub przegranej.

Dodatkowe funkcje

Symbol Wild

Funkcja ikony Wild polega na dopasowaniu się do wszystkich regularnych ikon tak, by utworzyć jedną z 20 potencjalnych konfiguracji wypłat. Wild nie może połączyć się z symbolami Free Spins ani monetami.

Falling Wilds Re-Spins

Gdy na planszy ukaże się symbol Wild, wypłacone zostaną wszelkie uzyskane wygrane. Wszystkie wygrane, w których weźmie udział symbol Wild, znikną z planszy, a na ich miejscach pojawią się nowe. Dzięki temu gracz zdobędzie re-spin, który być może pozwoli mu uzyskać drugą wygraną z rzędu. Funkcja może zostać aktywowana ponownie, w zwykłym trybie i podczas darmowych spinów.

Wild on Wild Feature

W chwili, gdy na planszy znajdzie się symbol Wild, może zostać zainicjowana funkcja Wild on Wild. Wówczas Wild rozszerzy się na wielkość całej kolumny, czym zwiększy prawdopodobieństwo uzyskania kolejnej wygrywającej kombinacji.

Darmowe spiny

Trzy lub więcej symboli specjalnych Free Spins aktywuje funkcję składającą się z 5, 8 lub 12 darmowych spinów. Podczas trybu bezpłatnych zakręceń funkcja Wild on Wild jest cały czas aktywna.

Jacpot bonus game

Funkcja zostanie aktywowana, gdy gracz zdobędzie trzy symbole monet. Po aktywacji bonusowej funkcji na planszy będą pojawiały się monety. Jeśli te wypełnią jeden rząd, uzyskamy Minor Jackpot, jeśli dwa – Major Jackpot, natomiast jeśli trzy – Mega Jackpot. Wartości jackpotu wyświetlają się na samej górze ekranu gry właściwej.

Podsumowanie

Jeżeli chciałbyś powalczyć o wysoki, jeden z kilku legendarnych jackpotów, zdecydowanie polecamy Ci automat Divine Fortune. Gra, poza bonusową pulą, oferuje również estetyczną, piękną grafikę i inne funkcje specjalne, tworzące spójną, ekscytującą całość.

Jak wybieramy kasyna?
Jak wybieramy kasyna?
Ponad 40 filtrów pomaga nam w selekcji kasyn, które pojawiają się na naszej liście. Wszystkie rekomendowane kasyna na każdej stronie zostały wyselekcjonowane przez ekspertów z doświadczeniem w branży hazardowej.
Jak oceniamy kasyna?
Jak oceniamy kasyna?
Aby ocenić kasyna online, korzystamy z 6 różnych kryteriów, uwzględniając oferowane bonusy, obsługę klienta, selekcję gier i metody płatności. Nie interesując nas podejrzane czy budzące wątpliwości kasyna.