Ostatnia zmiana:
Bonanza

Bonanza

5/5
96.00% RTP
Podstawowe informacje
Nazwa Bonanza
Deweloper Big Time Gaming
Motyw gry
Typ gry
RTP 96.00%
Opublikowano 2016
Zmienność wysoka
Maksymalna wygrana
Funkcje bonusowe
Jackpot
Autoplay
Megaways

Gdzie jest dostępna gra?

4.8/5
3600 zł Bonus kasyna
4.8/5
3600 zł Bonus kasyna
4.6/5
1500 PLN + 10 FS Bonus kasyna
4.4/5
4000 zł Bonus kasyna
4.9/5
1000 zł Bonus kasyna
4.6/5
1080 zł Bonus kasyna

Slot Bonanza wydany został przez Big Time Gaming w 2016 roku. Jest pierwsza gra, w której została wykorzystana nowoczesna technologia Megaways™, będąca zarazem autorskim projektem BTG. Bonanza, dzięki swojej funkcji, całkowicie zmieniła oblicze zwykłych slotów i wprowadziła do nich nieco świeżości i innowacyjności. Jest to gra o RTP w wysokości 96% oraz wysokiej zmienności. Maksymalnie możemy tu wygrać do 10 000x swojej stawki.

Tematyka i wygląd gry

Motyw gry został zainspirowany XIX-wiecznymi poszukiwaniami złota w Stanach Zjednoczonych.

Tematyka slotu nie została bezpośrednio oparta na żadnym konkretnym dziele filmowym ani literackim. Jego motyw został zainspirowany XIX-wiecznymi poszukiwaniami złota w Stanach Zjednoczonych. Akcja gry rozgrywa się przed wykutym w skale wejściem, prawdopodobnie do kopalni. Na górze ekranu znajduje się wskazujący na to wagonik. W kopalni wydobywane są drogocenne kamienie i złoto, które zostały umieszczone w grze w formie poszczególnych symboli.

Grafika gry została stworzona w bajkowym stylu. W tle widoczna jest porośnięta trawą góra i woda przelewająca się przez młyn. Całość robi bardzo pozytywne wrażenie, jednak część graczy mogłaby stwierdzić, że gra jest za mało przejrzysta.

Zasady gry

Bonanza jest grą zupełnie inną niż wszystkie. Nie znajdziemy tu ani stałej budowy, ani określonych z góry linii wypłat. Zamiast tego gramy na sześciobębnowej planszy o zmiennej liczbie symboli oraz posiadającej aż do 117 649 płatnych układów. Te ostatnie występują za każdym razem w przypadku, kiedy sąsiednich bębnach pojawią się przynajmniej trzy lub dwa identyczne symbole.

Technologia Megaways™ charakteryzuje się różną pionową budową symboli, co przekłada się na liczbę zwycięskich kombinacji. W Bonanzę zagramy za stawkę od 0.20 do 20 monet. Wartości wygranych podane zostały w formie mnożnika do wybranej stawki:

  • Fioletowy kryształek – mnożnik: 50, 25, 10, 5, 2
  • Czerwony kryształek – mnożnik: 7.5, 2.5, 2, 1
  • Niebieski kryształek – mnożnik: 2, 1.5, 1, 0.25
  • Zielony kryształek – mnożnik: 2, 0.75, 0.5, 0.25
  • Literka A i K – mnożnik: 1.75, 0.6, 0.4, 0.2
  • Literka Q – mnożnik: 1, 0.6, 0.25, 0.2
  • Literka J – mnożnik: 1, 0.5, 0.25, 0.15
  • 10 – mnożnik: 0.9, 0.5, 0.25, 0.15
  • 9 – mnożnik: 0.8, 0.4, 0.2, 0.1

Dodatkowe funkcje

Symbol Wild

Symbol Wild w grze Bonanza przedstawia podpalony dynamit.

Wild ma tutaj formę symbolu przedstawiającego podpalony dynamit. Ma on swoją standardową funkcję, dzięki której może zostać złączony z innymi ikonami i utworzyć kombinacje, za które wypłacona wygrana z tabeli wypłat.

Carts

Poza symbolami na podstawowej planszy, istnieje dodatkowy, górny rząd. Znajdziemy go ponad czterema środkowymi bębnami. Pojawiają się na nim symbole, które mogą łączyć się z pozostałymi w zwycięskie kombinacje.

Reactions

Po każdej wygranej aktywowana zostaje funkcja lawiny. Dzięki niej znikają wszystkie symbole, za jakie została wypłacona wygrana. Na ich miejscu pojawiają się nowe, które w formie re-spinu, pozwalają zdobyć kolejne płatne układy.

Symbol Scatter i darmowe spiny

Symbol Scatter występuje w czterech formach. Jeśli na planszy pojawią się złote litery G, O, L, D, zostaniemy przeniesieni do trybu 12 darmowych spinów, których liczba może zwiększyć się o 5 lub 10 jeśli trafimy na 3 lub 4 symbole Scatter. Z każdą reakcją zostaje zastosowany specjalny mnożnik do wygranej.

Podsumowanie

Liczba dodatkowych opcji sprawia, że slot charakteryzuje się wyjątkowo dynamiczną rozgrywką. Dodatkowo jest to jedna z pierwszych gier z ekscytującą technologią Megaways™.  Bonanza jest zatem ciekawą, wartą wypróbowania grą, którą polecimy zarówno początkującym, jak i doświadczonym graczom.

Jak wybieramy kasyna?
Jak wybieramy kasyna?
Ponad 40 filtrów pomaga nam w selekcji kasyn, które pojawiają się na naszej liście. Wszystkie rekomendowane kasyna na każdej stronie zostały wyselekcjonowane przez ekspertów z doświadczeniem w branży hazardowej.
Jak oceniamy kasyna?
Jak oceniamy kasyna?
Aby ocenić kasyna online, korzystamy z 6 różnych kryteriów, uwzględniając oferowane bonusy, obsługę klienta, selekcję gier i metody płatności. Nie interesując nas podejrzane czy budzące wątpliwości kasyna.