Płatności w kasynach online przez Przelewy24

08.07.2021

Przelewy24 to system, który coraz częściej pojawia się wśród metod płatności wielu internetowych kasyn. Dzięki niemu każdy, kto chciałby złożyć depozyt lub wypłacić środki na konto, może zrobić to z niezwykłą łatwością, w ciągu zaledwie kilku minut. Na jakiej zasadzie działa platforma Przelewy24?

Działanie systemu Przelewy24

Platforma otwiera przed nami wiele możliwości. Za jej pośrednictwem można płacić za wszelkie usługi, robić zakupy czy właśnie wpłacać depozyty na poczet gry w kasynach online. Sam system pozwala na płatności poprzez metody, takie jak:

  • Przelewy tradycyjne z banków
  • Płatności kartami Visa, MasterCard, Visa Electron czy American Express
  • BLIK
  • Google Pay™ i Apple Pay
  • Płatności SMS-ami
  • Płatności na raty
  • Płatności odroczone

Ideą całego systemu są konta należące do Przelewy24, istniejące we wszystkich polskich bankach. Każda transakcja przebiega na zasadzie potwierdzeń wysyłanych do sprzedawcy przez pośrednie banki. W rzeczywistości sprzedawca nie dostanie od razu wysłanych przez nas środków, jednak uzyska natychmiastowe pokwitowanie, na podstawie którego udostępni nam zakupioną usługę od razu po wpłacie.

Wpłaty przez Przelewy24

Procedura wpłaty środków za pomocą Przelewy24 nie powinna sprawić żadnych problemów. W pierwszym kroku należy z listy metod wybrać opcję Przelewy24. Następnie zostaniesz odesłany na odpowiednią stronę, na której wyświetlą się wszystkie dostępne, wspomniane powyżej formy wpłaty.

Jeśli gracz zdecyduje się na wpłatę środków z tradycyjnego konta, przeglądarka przeniesie go na stronę wybranego banku. Tam też należy zalogować się na konto i potwierdzić płatność. Cały proces trwa jedynie chwilę i jest niesamowicie prosty. Warto wspomnieć, że za transakcje nie jest pobierana jakakolwiek dodatkowa opłata ani prowizja.

Wypłaty przez Przelewy24

Duża część kasyn współpracujących z Przelewy24 oferuje jedynie jednostronne przelewy. Oznacza to, że gracz może tam złożyć depozyty za pomocą tej metody, jednak wypłata środków jest niestety niemożliwa.

O ile wpłata pieniędzy jest zrozumiałą kwestią, o tyle ich wypłata może wzbudzić wątpliwości. Jako że platforma Przelewy24 nie wymaga od użytkownika zakładania konta, każda zlecona wypłata zawsze trafi na konto bankowe przypisane do każdego konta gracza, czyli najczęściej to, z którego wpłacano środki. W tym wypadku również nie musisz martwić się o to, że wypłata zostanie nieoczekiwanie zmniejszona, gdyż Przelewy24 rozlicza się ze sprzedawcami, a nie klientami.

Bezpieczeństwo

Przelewy24, jak i każda inna metoda płatności, jest odpowiednio zabezpieczona. Właściciele platform umożliwiających przelewy internetowe musi stosować się do pewnych standardów pozwalających na bezpieczne transakcje, chronione odpowiednimi certyfikatami.

Podczas transakcji zostajemy odesłani na inne, zewnętrzne strony, które dodatkowo proszą nas o podanie danych logowania do banku. Nie musisz jednak o nic się martwić, gdyż Twoje dane zawsze są chronione i z pewnością nie trafią tam, gdzie nie powinny.

Ze strony klienta nie zapłacisz za przelew prowizji ani żadnej innej opłaty.

Przelew zazwyczaj nie trwa dłużej niż kilkanaście minut.

Tak. Transakcja przebiega identycznie, jak w przypadku kart wydanych przez polskie banki.

954f62090396e0f163e0a1fcb44df3d5?s=96&d=mm&r=g
Tomasz Pieniążek
tpieniazek@kasynopolska.com
Od wielu lat jestem miłośnikiem gry w kasynach internetowych. Uwielbiam nowoczesne i ciekawe automaty, ale dobrze odnajduje się także w grach na żywo. Kasyna online i ich regulaminy nie mają dla mnie tajemnic.
howweicon1.svg
Jak wybraliśmy te kasyna?
questionbig.svg
Posiadamy ponad 40 filtrów, których używamy do wyboru kasyn dla naszej strony. Wszystkie kasyna, polecane dla naszych graczy zostały starannie wybrane przez administratorów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.
howweicon2.svg
Jak oceniamy nasze kasyna?
questionbig.svg
Do oceny kasyn online stosujemy kilka różnych kryteriów. Należą do nich bonusy, obsługa klienta, dostępne gry czy metody wpłaty. Nie oceniamy u nas w ogóle wątpliwych czy podejrzanych kasyn.

Może również Cię zainteresować

MiFinity
MiFinity

Stali goście internetowych kasyn bez wątpienia zdążyli już zdać sobie sprawę z tego, jak ważne…

JetonCash
JetonCash

JetonCash to system płatności, który pojawił się w sieci niedawno. Korzystać z niego możemy na…

ecoPayz
ecoPayz

Płatności z ecoPayz W ostatnich latach serwis płatnościowy ecoPayz zyskał pokaźne grono użytkowników, którzy zachwalają…