Odpowiedzialna gra

Odpowiedzialna gra

Hazard może być uzależniający. Jeśli podejrzewasz, że gra wymyka się spod Twojej kontroli, prawdopodobnie tak już się stało. Na szczęście nie jesteś sam ze swoim problemem – pomoc jest dostępna, jeśli tylko zdecydujesz się jej szukać.

Strona KasynoPolska.com jest zaangażowana w odpowiedzialną grę. Oto kilka miejsc, gdzie możesz zwrócić się o pomoc, jeśli masz problem dotyczący gier hazardowych.

 • Anonimowi Hazardziści
  Anonimowi Hazardziści, czyli Gamblers Anonymous Polska to grupa, w której zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, uwagami i nadzieją na rozwiązanie wspólnego problemu tak, by pomoc innym w wychodzeniu z kompulsywnego hazardu. Anonimowi Hazardziści to społeczność aktywna na arenie międzynarodowej oraz politycznie, ideologicznie i religijnie niezależna. Spotkania są organizowane w całej Unii Europejskiej, także i w Polsce. Co ważne, wszystko odbywa się całkowicie anonimowo – nie musisz nikogo informować o twoim udziale, a nawet prawdziwym nazwisku.
 • Hazardzisci.org
  Strona zapewnia kompleksowe wsparcie dla osób uzależnionych od gier hazardowych a także ich bliskich. Oprócz grup tematycznych mamy tutaj dostęp do dużej liczby książek i publikacji na temat leczenia uzależnień, informacje dla uzależnionych i ich bliskich na temat różnych rodzajów terapii czy wreszcie listę miejsc, gdzie możesz otrzymać pomoc i wsparcie od psychologów i terapeutów.
 • Nefo.pl
  To prywatny ośrodek leczenia uzależnień, który oferuje swoje usługi osobom uzależnionych od hazardu oraz ich rodzin. Będziesz mógł tam zrobić test, dzięki któremu dowiesz się, czy jesteś uzależniony oraz uzyskać pomoc profesjonalnego terapeuty. W ośrodku leczy się różne typy uzależnień a terapia przeznaczona jest dla osoby uzależnionej jak również i dla bliskich.
 • WolMED
  To klinika leczenia uzależnień, która prowadzi poradnie w takich miastach jak Łódź, Piotrków Trybunalski czy Bełchatów Oferuje ona m.in. terapeutyczne sesje z psychologiem, leczenie uzależnień oraz terapię grupową.
 • Oaza Medica
  Oaza Medica to centrum leczenia uzależnień obsługiwane przez Ośrodek Oaza.Zajmuje się leczeniem uzależnienia od hazardu – w tym również od hazardu w Internecie. Kompleksowa terapia uwalnia od zgubnych nałogów. Spotkanie z psychoterapeutą i wstępna rozmowa to początek procesu, który kończy się wyleczeniem pacjenta. Siedziba kliniki znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim, co sprawia, że to dogodna lokalizacja dla mieszkańców centralnej Polski.
 • Obsługa klienta w kasynie online
  Jeśli borykasz się z uzależnieniem od hazardu, i czujesz, że możesz już nie grać do końca odpowiedzialnie to w takim przypadku możesz skontaktować się z obsługą klienta w kasynie, w którym grasz i poprosić o tymczasowe zawieszenie Twojego konta gracza.