Twin Spin

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Informacje o grze
Nazwa:
Twin Spin
Dostawca gry:
NetEnt
Zwrot dla gracza (RTP):
96.60%
Rok:
2013
Wariancja:
Medium-High
Linie wypłat:
243

Gdzie możesz znaleźć grę?

Twin Spin

24.09.2022

Twin Spin to klasyczny automat o pięknej, nowoczesnej grafice. Slot ten ma już prawie 10 lat, ale nadal może oczarować nas swoim wyglądem skuteczniej niż nie jedna bardziej współczesna produkcja. Twin Spin charakteryzuje się średnią/wysoką zmiennością oraz współczynnikiem RTP w wysokości 96,55%. Istnieją w niej dwie funkcje bonusowe, o których szerzej chcielibyśmy opowiedzieć w tym tekście.

Tematyka gry

Twin Spin jest automatem, który może być przykładem tego, jak w perfekcyjny sposób połączyć klasyczny motyw z futurystyczną, kolorową grafiką. Patrząc na tę grę w naszej głowie pojawia się tylko jedna myśl: neony, które zresztą są nieodłącznym skojarzeniem, jeśli chodzi o kasyna. Symbolami gry są diamenty, litery, dzwonki, siódemki, symbole BAR i oczywiście owoce, czyli stałe elementy związane z jednorękimi bandytami.

Gra jest niesamowicie kolorowa, a jasne światła wręcz biją po oczach, dokładnie jak w chwili, gdy wchodzi się do prawdziwego kasyna. Gra, dzięki swoim animacjom, jest dynamiczna, czym również nawiązuje do gier w stylu hot spot. Twin Spin można uznać za klasyczny automat, który idealnie wpasowuje się do współczesnych czasów dzięki nowocześnie wyglądającej grafice i innym, licznym zabiegom audiowizualnym.

Zasady gry

Całość składa się z jednego, podstawowego trybu rozgrywki. 11 regularnych symboli powtarza się w zwycięskich kombinacjach 3,4 bądź 5 razy. Im więcej, tym wyższa wygrana. Nie ma tutaj ustalonych z góry linii płatniczych. Wystarczy, aby co najmniej trzy symbole pojawiły się w sąsiadujących względem siebie kolumnach. Daje to w sumie 243 układy. Sama nagroda zależy także od stawki, która może zostać wybrana z zakresu od 0,25 do 125 monet.

Oto wartości wygranych:

  • Siódemka – wygrana: 500, 150, 30
  • Diament – wygrana: 1,000, 250, 50
  • BAR – wygrana: 400, 100, 15
  • Dzwonek i wiśnia – wygrana: 250, 75, 10
  • A, K, Q – wygrana: 40, 15, 4
  • J, 10, 9 – wygrana: 25, 10, 3

Za pomocą przycisku znajdującego się w dolnej części ekranu można aktywować funkcję Autoplay. Dzięki niej gra wykona do 1 000 automatycznych spinów. Możesz też wybrać dokładne limity przegranej lub wygranej kwoty.

Dodatkowe funkcje

twinspin-sc-300x169.png
W Twin Spin możesz grać również w wersji mobile.

Twin Reel Feature

W każdym spinie na planszy pojawiają się dwa odpowiadające sobie bębny, czyli takie, w których znajdują się takie same symbole, w tym samym położeniu. Podczas tej funkcji liczba kolumn może powiększyć się do trzech, czterech, a czasami nawet pięciu. Dzięki tej funkcji na planszy z większym prawdopodobieństwem może uformować się zwycięska kombinacja ikon.

Symbol Wild

Symbole Wild występujące w automacie Twin Spin mają tę samą funkcję, jak w przypadku wszystkich innych gier. Mogą uczestniczyć w wygrywających układach, pełniąc rolę brakujących symboli. Symbol Wild zwiększa zatem naszą szansę zdobycia wygranej, której wysokość zależy od stawki.

Podsumowanie

Grę, której funkcje właśnie opisaliśmy, polecilibyśmy głównie fanom zwykłych automatów, w których nie ma wielu bonusowych opcji ani zbytnio złożonej rozgrywki. Automat ma tylko jedną funkcję, która ma dość naturalny przebieg, gdyż aktywuje się wraz z każdym zakręceniem. Dzięki niej maksymalna wygrana w tej grze ma postać 30.000x stawki zakładu. Gra powinna być również odpowiednim wyborem dla wszystkich nowych graczy, którzy dopiero starają się zrozumieć mechanizmy automatów, których działanie jest tutaj wyjątkowo dobrze widoczne.

c22fbaff373fe9b471ac22f304fa77a0?s=96&d=mm&r=g
Dariusz Bogacki
dbogacki@kasynopolska.com
W kasynach najbardziej lubię gry na żywo jak ruletka czy blackjack. Chętnie doradzę Ci na temat ich reguł czy dobrych strategii. Rekreacyjnie gram też na automatach, uwielbiam jackpoty progresywne.
howweicon1.svg
Jak wybraliśmy te kasyna?
questionbig.svg
Posiadamy ponad 40 filtrów, których używamy do wyboru kasyn dla naszej strony. Wszystkie kasyna, polecane dla naszych graczy zostały starannie wybrane przez administratorów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.
howweicon2.svg
Jak oceniamy nasze kasyna?
questionbig.svg
Do oceny kasyn online stosujemy kilka różnych kryteriów. Należą do nich bonusy, obsługa klienta, dostępne gry czy metody wpłaty. Nie oceniamy u nas w ogóle wątpliwych czy podejrzanych kasyn.