Ostatnia zmiana:
Sweet Bonanza

Sweet Bonanza

5/5
96.51% RTP
Podstawowe informacje
Nazwa Sweet Bonanza
Motyw gry Magic
Typ gry Symbol Features
RTP 96.51%
Opublikowano 2019
Zmienność
Maksymalna wygrana 2100000
Funkcje bonusowe
Jackpot
Autoplay
Megaways
Graj teraz - Sweet Bonanza

Gdzie jest dostępna gra?

Sweet Bonanza jest automatem, który w 2019 roku został wydany przez znanego i niezwykle cenionego twórcę Pragmatic Play. Rozgrywka została przeniesiona na planszę z siatką symboli o wymiarach 6×5. Z racji specyfiki takiego układu, nie ma tutaj z góry ustalonych linii wypłat. Gra ma średnią/wysoką zmienność, a jej wskaźnik zwrotu ma wysokość 96,48%. Maksymalną wygraną jest 21,000 stawki. Więcej na temat funkcji tego automatu dowiesz się z tej oto recenzji.

Tematyka i wygląd gry

Akcja rozgrywa się w cukierkowym świecie najpyszniejszych słodkości, jakie tylko możemy sobie wyobrazić. W tle widzimy mieniące się góry waty cukrowej, czekoladki czy wafelki od lodów. Na pierwszym planie znajduje się plansza, na której ukazują się ikony przedstawiające owoce i landrynki. Wszystko jest tu barwne i jasne, a sama kolorystyka jest pastelowa i niesamowicie pozytywna.

Jeśli chodzi o bardziej techniczny aspekt tej produkcji, nie można zarzucić jej nic złego. Gra działa płynnie, co wpływa na bardzo dobry jej ogólny odbiór. Wszelkie zastosowane zabiegi wizualne sprawiają, że slot jest ponadczasowy i modny niezależnie od epoki i aktualnego postępu w świecie maszyn do gry.

Zasady gry

Na siatce 6×5 ukazuje się dziewięć regularnych symboli i ikony specjalne. Co najmniej osiem odpowiadających sobie symboli tworzy wygraną, która tym razem liczona jest na podstawie ogólnej ich liczby w trakcie pojedynczego zakręcenia. Podobnie jak w większości innych produkcji tego twórcy, również tutaj stawka ustawiona jest w oparciu o dwa parametry: liczby monet (od 1 do 10) i wartości monet (od 0,01 do 0,50). Daje to łączną stawkę od 0,20 do 100 kredytów. Poniżej wartości wygranych, jakie można uzyskać przy stawce 30 monet:

  • Serduszko – wygrana: 300, 750, 1,500
  • Kwadrat – wygrana: 75, 300, 750
  • Pięciokąt – wygrana: 60, 150, 450
  • Prostokąt – wygrana: 45, 60, 360
  • Jabłko – wygrana: 30, 45, 300
  • Śliwka – wygrana: 24, 36, 240
  • Arbuz – wygrana: 15, 30, 150
  • Winogrona – wygrana: 12, 27, 120
  • Banan – wygrana: 7.50, 22.50, 60
  • Symbol Scatter – wygrana: 90, 150, 3,000

Aby ułatwić sobie grę, warto skorzystać z funkcji Autoplay, której przycisk włączania znajduje się na dole ekranu. Pozwala ona na włączenie do 1000 automatycznych obrotów.

Dodatkowe funkcje

Podstawowym symbolem gry jest Scatter, który może ukazać się w dowolnej pozycji na planszy. Nie ma on żadnej funkcji, poza możliwością wypłacenia dodatkowej, wysokiej wygranej. Po każdej wygranej zainicjowana zostaje funkcja Tumble, czyli coś na zasadzie lawiny, podczas której zwycięskie symbole zostają usunięte, a na ich miejsce spadają kolejne.

Ante Bet

Gracz ma możliwość wybrania trybu rozgrywki na podstawie mnożnika. Wybierając mnożnik 20x mamy możliwość zakupienia wejścia do funkcji darmowych spinów za wartość 100x ogólnej aktualnej stawki. W przypadku wybrania mnożnika 25x nie mamy wprawdzie możliwości kupienia wstępu do darmowych spinów, ale na planszy pojawia się więcej symboli Scatter o wysokiej wypłacalności.

Funkcja Free Spins

Dostęp do tej funkcji uzyskujemy w chwili, gdy na planszy znajdą się co najmniej cztery symbole Scatter. Rozpoczynamy od 10 darmowych spinów, a każde kolejne 3 symbole Scatter w trakcie jednego zakręcenia dodają nam 5 dodatkowych. Na planszy pojawia się symbol z mnożnikiem, od 2x do 100x, który zostanie przypisany do całkowitej wygranej.

Podsumowanie

Jeśli szukasz dość rozbudowanej, ale nadal nieskomplikowanej gry, Sweet Bonanza będzie bardzo trafionym wyborem. Istnieje w niej kilka funkcji nadających całości dynamiki i dających szansę na zdobycie niemałej wygranej.

Jak wybieramy kasyna?
Jak wybieramy kasyna?
Ponad 40 filtrów pomaga nam w selekcji kasyn, które pojawiają się na naszej liście. Wszystkie rekomendowane kasyna na każdej stronie zostały wyselekcjonowane przez ekspertów z doświadczeniem w branży hazardowej.
Jak oceniamy kasyna?
Jak oceniamy kasyna?
Aby ocenić kasyna online, korzystamy z 6 różnych kryteriów, uwzględniając oferowane bonusy, obsługę klienta, selekcję gier i metody płatności. Nie interesując nas podejrzane czy budzące wątpliwości kasyna.