Ostatnia zmiana:
Piggy Riches

Piggy Riches

5/5
96.38% RTP
Podstawowe informacje
Nazwa Piggy Riches
Deweloper Netent
Motyw gry
Typ gry
RTP 96.38%
Opublikowano 2010
Zmienność
Maksymalna wygrana
Funkcje bonusowe
Jackpot
Autoplay
Megaways

Gdzie jest dostępna gra?

Piggy Riches to jedna z bardziej znanych produkcji dewelopera NetEnt, która powstała w 2010 roku. Gra doczekała się również nowego wydania w systemie Megaways przez Red Tiger Gaming. W tym tekście omówimy jednak klasyczny slot z 2010 roku. Posiada on wysokie, jak na tamte czasy RTP, czyli 96.1% a także średnią zmienność. Jest też 15 stałych linii wygranych. W grze możesz wygrać maksymalnie do 2000x stawka.

Tematyka i wygląd gry

Podczas gry w slot NetEnt możesz podziwiać na bębnach dość specyficzne symbole, bohaterami gry są bowiem świnie, które pławią się w luksusach, jakkolwiek absurdalnie to nie zabrzmi. Akcja gry Piggy Riches odbywa się w wielkiej rezydencji, która jest domem dla tychże świń, a bębny są wypchane torbami z gotówką i złotymi monetami, kluczami do ich luksusowego świńskiego domu, złotymi kartami kredytowymi i skarbonkami wypełnionymi pieniędzmi.

Piggy Riches produkcji NetEnt to klasyczny automat z piękną rysunkową grafiką.

Gra posiada anonimową grafikę, która odrobinę się już zestarzała i bardzo klasyczny wygląd – to slot o układzie 5×3 pola. Technicznie to bardzo klasyczny automat, który posiada 15 stałych linii wygranych a sterowanie grą znajduje się z dołu planszy, wygląda tak samo, jak we wszystkich starszych slotach NetEnt.

Zasady gry

Gra rozpoczyna się wybrania wartości zakładu, który może mieć 10 poziomów, jest także 5 wartości monety. Minimalna możliwa stawka to 0,15 euro a maksymalna aż 75 euro na obrót. Daje to imponującą maksymalną wygraną na poziomie 150 000 euro. Wygrane aktywowane są standardowo, poprzez uzyskanie przynajmniej 3 takich samych symboli od lewej do prawej w jednej z 15 linii wypłaty. Ich liczba jest stała, nie można grać na mniej linii. Oto wartości, jakie mają monet przy minimalnej stawce zakładu:

  • Worki z pieniędzmi – wygrana 25, 300, 2000
  • Złote karty – wygrana 25, 150, 1000
  • Klucze do domu – wygrana 20, 125, 750
  • Portfel – wygrana 20, 75, 400
  • Świnka skarbonka – wygrana 15, 75, 200
  • Symbole karciane od A do 10 – wygrana od 5 do 125

W grę wbudowana jest również funkcja automatycznych zakładów, która pozwala rozegrać do 50 obrotów. Są również zaawansowane ustawienia.

Dodatkowe funkcje

Symbole Wild

Symbol Wild w grze Piggy Riches jest pokazany przez symbol dżentelmena w cylindrze i złotej ramce. Tradycyjnie jest on używany jako zamiennik dla każdej innej ikony na bębnach, z wyjątkiem Scatter. Jeśli utworzysz zwycięską linię używając symbolu Wild, potroi on całość Twojej wypłaty.

Scatter i darmowe spiny

Scatter to ma tutaj klasyczne działanie. Ikona damy Piggy Riches działa jako Scatter i jeśli uzyskasz co najmniej 3 z nich na bębnach to uruchomisz rundę darmowych obrotów. Istnieje możliwość otrzymania aż do 28 darmowych spinów, jak również maksymalnego mnożnika 6x, co może przynieść naprawdę bardzo lukratywne nagrody.

Darmowe obroty mogą zostać ponownie uruchomione, jeśli w trakcie gry na darmowych spinach pojawi się kolejny Scatter.

Podsumowanie

Gra Piggy Riches ma już swoje lata, co widać na przykład po archaicznym wyglądzie interfejsu. Nie mniej, slot ten na pewno wciąż jest niezwykle wciągający. Ma również bardzo przyzwoity wskaźnik RTP i maksymalną wygraną, nie odstaje niczym od współczesnych slotów. Nowsza wersja Piggy Riches Megaways od Red Tiger również jest bardzo dobra, ale jeśli wolisz tradycyjne, prostsze sloty, ze stałymi liniami wypłaty to produkcja NetEnt powinna dać Ci wiele godzin wspaniałej zabawy.

Jak wybieramy kasyna?
Jak wybieramy kasyna?
Ponad 40 filtrów pomaga nam w selekcji kasyn, które pojawiają się na naszej liście. Wszystkie rekomendowane kasyna na każdej stronie zostały wyselekcjonowane przez ekspertów z doświadczeniem w branży hazardowej.
Jak oceniamy kasyna?
Jak oceniamy kasyna?
Aby ocenić kasyna online, korzystamy z 6 różnych kryteriów, uwzględniając oferowane bonusy, obsługę klienta, selekcję gier i metody płatności. Nie interesując nas podejrzane czy budzące wątpliwości kasyna.