Ostatnia zmiana:
Legacy of Dead

Legacy of Dead

5/5
9658% RTP
Podstawowe informacje
Nazwa Legacy of Dead
Deweloper Play N Go
Motyw gry
Typ gry
RTP 9658%
Opublikowano 2020
Zmienność
Maksymalna wygrana
Funkcje bonusowe
Jackpot
Autoplay
Megaways
Graj teraz - Legacy of Dead

Gdzie jest dostępna gra?

Legacy of Dead to wydany w 2020 roku pięciobębnowy automat, którego fabuła związana jest z egipską mitologią. Jego autorem jest producent Play’n GO, czyli firma, która również odpowiada za kilkadziesiąt innych ciekawych automatów do gry, w tym tak popularne tytuły, jak Ankh of Anubis czy Ghost of Dead. Sam automat Legacy of Dead ma wysoką wariancję, a jego stopa zwrotu wynosi 94.51%. Podczas gry może trafić nam się wygrana w wysokości maksymalnie do 5,000x stawki.

Tematyka i wygląd gry

Gra to klasyczny slot egipski na planszy o wymiarach 5×3 pola.

Akcja gry toczy się w komnatach egipskiej piramidy. W tle widać złote korytarze, oświetlone ogniem pochodni. Symbole gry przedstawiają najważniejsze elementy egipskiej kultury, w tym niektóre atrybuty bogów znanych z tamtejszej mitologii. Wszystko co widzimy ocieka złotem, włącznie z ramką, otoczkami symboli i przyciskami nawigacyjnymi. Poza tym nie a tu żadnych postaci. Jeśli chodzi o oryginalność motywu przewodniego, Legacy of Dead raczej nie wyróżnia się niczym szczególnym od innych automatów w stylu starożytnego Egiptu. Trzeba jednak podkreślić, że gra działa bardzo dobrze i zazwyczaj się nie zacina. Po dłuższym braku aktywności gra wyłącza się i trzeba odświeżyć stronę.

Zasady gry

Również zasady gry są bardzo standardowe. Aby wygrać, musimy połączyć ze sobą przynajmniej trzy identyczne ikony tak, by utworzyć jeden z 10 układów wypłat. Stawkę gry można wybrać z zakresu od 1 do 50 monet, przy czym możemy wybrać liczbę linii biorących udział w grze, a także ich wartość. W grze istnieje 10 regularnych ikon i symbole specjalne, aktywujące określone funkcje bonusowe.

Oto wartości wypłat, które zostają przyznane za wygrane przy najwyższej stawce:

  • Tutankhamun – wygrana: 100, 1 000, 5 000
  • Anubis – wygrana: 30, 300, 1 600
  • Faraon i Horus – wygrana: 20, 80, 600
  • A, K – wygrana: 5, 30, 120
  • Q, J, 10 – wygrana: 5, 20, 80
  • Symbol Wild – wygrana: 100, 1 000, 5 000

Dodatkowe funkcje

Symbol Wild może utworzyć zwycięską kombinację z innymi ikonami gry. Jego podstawowa funkcja polega na ich zastąpieniu. Ponadto symbol ten aktywuje funkcję free spins. Podczas tej funkcji zostaje wybrany jeden losowy symbol, który będzie w darmowych spinach rozszerzać się na całą kolumnę, dzięki czemu łatwiej jest utworzyć płatny układ.

Wraz z każdą wygraną w zwykłym trybie rozgrywki pojawia się opcja Gamble. Na środku ekranu znajduje się zakryta karta, której kolor i wartość są ukryte. Możemy zgadnąć kolor, by powiększyć wygraną dwukrotnie, lub wartość, by wygrana zwiększyła się czterokrotnie. Poprawne wybranie pomnoży nagrodę. W wypadku, gdy nie uda nam się jednak poprawnie przewidzieć, wygrana przepadnie.

Podsumowanie

Legacy of Dead jest automatem bardzo podobnym do reszty gier o starożytnej tematyce. Jeśli chodzi o mechanizmy, z pewnością moglibyśmy znaleźć kilka innych slotów o ciekawszej rozgrywce. Dodatkami, o jakie automat Legacy of Dead został powiększony, są darmowe spiny i funkcja Gamble. Ta ostatnia jest bardzo przydatna, jeśli chcemy powiększać swoje wygrane i mieć nad nimi nieco większą kontrolę. Nie mniej jednak, Legacy of Dead to slot, który warto wypróbować po to, by zdobywać doświadczenie i poznawać kolejne sloty, gdyż nigdy nie wiadomo, czy takowa wiedza nie przyda nam się w przyszłości.

Jak wybieramy kasyna?
Jak wybieramy kasyna?
Ponad 40 filtrów pomaga nam w selekcji kasyn, które pojawiają się na naszej liście. Wszystkie rekomendowane kasyna na każdej stronie zostały wyselekcjonowane przez ekspertów z doświadczeniem w branży hazardowej.
Jak oceniamy kasyna?
Jak oceniamy kasyna?
Aby ocenić kasyna online, korzystamy z 6 różnych kryteriów, uwzględniając oferowane bonusy, obsługę klienta, selekcję gier i metody płatności. Nie interesując nas podejrzane czy budzące wątpliwości kasyna.