Ostatnia zmiana:
Aviator

Aviator

5/5
97% RTP
Podstawowe informacje
Nazwa Aviator
Deweloper Spribe
Motyw gry
Typ gry
RTP 97%
Opublikowano 2021
Zmienność
Maksymalna wygrana
Funkcje bonusowe
Jackpot
Autoplay
Megaways

Gdzie jest dostępna gra?

×

Would you like to play Aviator on the recommended casinos?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że w internetowych kasynach, poza automatami i grami stołowymi, grać można również w inne gry, spoza tych dwóch gatunków. Jedną z nich jest gra Aviator, wydana całkiem niedawno przez mniejszego producenta Spribe. Aviator to mini gra o RTP w wysokości równych 97%, dostępna w wersji stacjonarnej oraz mobilnej.

Tematyka i grafika gry

Gra nie przypomina swoim wyglądem żadnego innego slotu.

W przeciwieństwie do slotów, Aviator jest prostą grą multiplayer, w której otoczka graficzna gra drugorzędną rolę. W tym wypadku cały gameplay skupia się na konsoli głównej sterowania, za pomocą której możemy na przykład zmieniać stawkę dla aktualnego zakładu.

Po wejściu w grę na ekranie pojawia się szare tło, po którym porusza się czerwony samolot. Zaraz pod nim mieszczą się dwie tabelki, poprzez które gracz może zwiększać bądź zmniejszać swój zakład, ale także zatrzymywać zakład przy preferowanym przez siebie mnożniku. Z lewej strony wyświetla się kolejna tabela. Można na niej obserwować pozostałych graczy, ich zakłady oraz wygrane.

Zasady gry

Aviator to innowacyjna, oryginalna gra, której zasady są połączeniem gry wideo, w której liczy się szybkość reakcji gracza, i slotów. Poszczególne rundy trwają zazwyczaj kilka lub kilkanaście sekund, a w każdej z nich uczestniczą zawsze inni gracze.

Rozgrywka zawsze zaczyna się od wybrania stawki zakładu z zakresu od 0.10 do 100 monet. Można samodzielnie wybrać zakład o nieregularnej wysokości bądź wybrać jeden z gotowych. Podczas gry można stawiać dwa odrębne, istniejące samodzielnie i niezależnie od siebie zakłady.

W dalszej kolejności samolot wzbija się w powietrze i im dalej i wyżej leci, tym wyższy jest mnożnik, który potencjalnie może trafić do gracza. Samolot zmienia kierunek swojego lotu, więc nigdy nie wiadomo, czy za chwilę odleci, czy opadnie, by znów się wznieść.

Zadaniem gracza jest postawienie zakładu i zakończenie go zanim samolot odleci. Samolot startuje z mnożnikiem x1, który rośnie wraz z każdą sekundą gry. Gracz wraz z każdym kolejnym zakładem może zakończyć grę w dowolnym momencie, zdobywając nagrodę w wysokości wyjściowego zakładu przemnożonego przez mnożnik, przy którym gra została zakończona.

Istotne jest to, aby postarać się prawidłowo wytypować, kiedy gra się skończy. Grając w grę Aviator można z łatwością pomnożyć swój zakład, i to w ciągu kilku sekund, jednak istnieje również druga strona medalu – nigdy nie wiemy, kiedy nadejdzie moment zakończenia rundy. W tym drugim przypadku przepadnie nie tylko nasza potencjalna wygrana, ale również wniesiony przez nas zakład.

Funkcja bonusowa

Gra Aviator nie została wyposażona w żadną funkcję bonusową z prawdziwego zdarzenia. Za takową można uznać jednak możliwość postawienia drugiego, pobocznego zakładu. Ten okazuje się przydatny w chwili, gdy gracz wypłaci już wygraną z głównego zakładu, a gra nieoczekiwanie będzie toczyć się dalej.

Wówczas można skorzystać z możliwości postawienia kolejnego, który działa dokładnie na takiej samej zasadzie. Oczywiście zakład również może zakończyć się na dwa sposoby – przegraną całej kwoty albo zdobyciem mnożnika, który zostanie zsumowany z poprzednim.

Podsumowanie

Jeśli znudziły Ci się najzwyklejsze, klasyczne sloty o powtarzalnej mechanice działania, możesz przetestować również gry z innej kategorii. Przykładem takowej jest Aviator od Spribe, czyli nowoczesna mini gra, która pozwoli Ci wygrać nagrodę pomnożoną o specjalny mnożnik, i to w ciągu zaledwie kilku sekund.

Jak wybieramy kasyna?
Jak wybieramy kasyna?
Ponad 40 filtrów pomaga nam w selekcji kasyn, które pojawiają się na naszej liście. Wszystkie rekomendowane kasyna na każdej stronie zostały wyselekcjonowane przez ekspertów z doświadczeniem w branży hazardowej.
Jak oceniamy kasyna?
Jak oceniamy kasyna?
Aby ocenić kasyna online, korzystamy z 6 różnych kryteriów, uwzględniając oferowane bonusy, obsługę klienta, selekcję gier i metody płatności. Nie interesując nas podejrzane czy budzące wątpliwości kasyna.