Ostatnia zmiana:
Age of the Gods

Age of the Gods

5/5
96.37% RTP
Podstawowe informacje
Nazwa Age of the Gods
Deweloper Playtech
Motyw gry
Typ gry
RTP 96.37%
Opublikowano 2016
Zmienność
Maksymalna wygrana
Funkcje bonusowe
Jackpot
Autoplay
Megaways

Gdzie jest dostępna gra?

×

Would you like to play Age of the Gods on the recommended casinos?

Age of the Gods to propozycja, z jaką w 2006 roku przybyła do nas firma Playtech. Slot ten wyróżnia się ponad innymi obecnością aż czterech progresywnych jackpotów, które na zawsze zmieniły świat slotów wideo, dzięki rekordowym, kilkunastomilionowym wygranym, jakie od czasu do czasu wypłacają. Współczynnik RTP gry wynosi 96.37%.

Age of the Gods to uwielbiany przez graczy slot, który występuje w ponad dwudziestu wersjach, na przykład King of Olympus, Medusa & Monsters, Ruler of the Seas czy Norse: Gods & Giants.

Tematyka i wygląd gry

Tematyka gry w oczywisty sposób nawiązuje do greckiego panteonu – w tle można zauważyć budynki charakteryzujące się architekturą hellenistyczną. To samo tyczy się Bogów przedstawionych na ikonach w grze – możemy zauważyć Zeusa, Władcę Olimpu, również jego braci, czyli Posejdona, Pana Mórz oraz Hadesa, Pana Podziemi. Na ikonach znajdują się również takie postaci z mitologii jak Hera, Afrodyta czy Herakles.

Gra zachowana została w ciemnej, niebiskiej kolorystyce. Przedstawione w niej postacie oraz budynki narysowane zostały w typowo bajkowym stylu. Gra, choć nie należy do najmłodszych, została wyposażona w animacje, które nadal działają bardzo płynnie i poprawnie.

Zasady gry

Gra Age of the Gods liczy 5 bębnów i 3 rzędy.

Age of the Gods to gra zbudowana z planszy o wielkości pięciu bębnów i trzech rzędów. Znajdziemy w niej także dwadzieścia ustalonych z góry linii wypłat, determinujących wszystkie wygrane w zwykłym trybie. Zagramy tutaj za stawkę w wysokości od 0.2 do 40 monet.

Gra zawiera dwanaście symboli, za które wypłacana jest wygrana. Każdy z nich musi powtórzyć się co najmniej trzy (czasami dwa) razy. Nagroda, jaką możemy zdobyć, zależna jest od stawki i została podana w formie mnożnika do zakładu za jedną linię:

  • Symbole bogów – mnożnik: 1000, 250, 60 i 500, 150, 40 i 400, 125, 30 i 300, 100, 25
  • Symbol hełmu – mnożnik: 250, 75, 20
  • Litery Q, K, A – mnożnik: 150, 50, 12
  • Symbol Wild – mnożnik: 10 000, 3 000, 400, 50
  • Symbol Age of the Gods – mnożnik: 100, 10, 3

Dodatkowe funkcje

Special Pantheon of Power

Special Pantheon of Power to symbol, który pozwala graczowi otrzymać nagrodę w postaci 200x stawki zakładu.

Jeśli na planszy pojawią się wizerunki pięciu bogów ułożonych w którejś z linii wypłat, gracz otrzyma nagrodę w postaci 200x stawki zakładu.

Age of the Gods Bonus

Jeżeli pojawią się co najmniej trzy symbole Age of the Gods, aktywowany zostanie specjalny tryb bonusowy. Na ekranie pokaże się dwadzieścia ikon specjalnych, które musimy odkryć. Pod ikonami widnieją wizerunki bogów, które trzeba dopasować do siebie, by aktywować dalszą część bonusu:

  • Athena Free Games – 9 spinów z losowym mnożnikiem od X2 do X5
  • Zeus Free Games – 9 spinów ze zwiększającym się mnożnikiem i symbolami Wild przyklejającymi się do bębnów
  • Poseidon Free Games – 9 spinów, w których symbol Posejdona pełni funkcję symbolu Wild
  • Hercules Free Games – 9 spinów, w których Hercules pełni funkcję symbolu Wild pokrywającego cały środkowy bęben

Symbol Wild

Łączy się ze zwykłymi symbolami w płatnych kombinacjach.

Jackpot

Funkcja jackpotu zostaje aktywowana w losowych momentach gry. Jackpot może występować w czterech formach: Power, Extra Power, Super Power, Ultimate Power.

Podsumowanie

Age of the Gods to fascynująca gra, wyposażona w liczne mechaniki dodatkowe, dzięki którym możliwe jest znaczne zwiększenie swojej wyjściowej stawki. Gracze jednak decydują się na Age of the Gods z powodu jackpotu, który wielokrotnie wypłacił już kilku szczęśliwcom najwyższe w historii wygrane.

Jak wybieramy kasyna?
Jak wybieramy kasyna?
Ponad 40 filtrów pomaga nam w selekcji kasyn, które pojawiają się na naszej liście. Wszystkie rekomendowane kasyna na każdej stronie zostały wyselekcjonowane przez ekspertów z doświadczeniem w branży hazardowej.
Jak oceniamy kasyna?
Jak oceniamy kasyna?
Aby ocenić kasyna online, korzystamy z 6 różnych kryteriów, uwzględniając oferowane bonusy, obsługę klienta, selekcję gier i metody płatności. Nie interesując nas podejrzane czy budzące wątpliwości kasyna.