Ostatnia zmiana:
88 Frenzy Fortune

88 Frenzy Fortune

5/5
96% RTP
Podstawowe informacje
Nazwa 88 Frenzy Fortune
Deweloper Betsoft
Motyw gry
Typ gry
RTP 96%
Opublikowano 2021
Zmienność
Maksymalna wygrana
Funkcje bonusowe
Jackpot
Autoplay
Megaways

Gdzie jest dostępna gra?

×

Would you like to play 88 Frenzy Fortune on the recommended casinos?

88 Frenzy Fortune to kosmiczny automat, który już od pierwszej chwili powala nas swoją genialną grafiką. Wydana w 2021 roku gra od BetSoft ma wskaźnik RTP równy 96% i może zostać uruchomiona na wszystkich typach urządzeń stacjonarnych i mobilnych. Automat pozwala na zdobycie maksymalnej wygranej w wysokości 71,040 monet, co odpowiada 2,368x stawki. Zapraszamy na recenzję gry.

Tematyka i wygląd gry

Grając w 88 Frenzy Fortune wybierzemy się w tajemniczą podróż w najdalsze zakątki naszej galaktyki. W tle gry widać przestrzeń kosmiczną, bezkresną, nieskończoną, piękną. Wszędzie rozsiane są gwiazdy. Widać też ruchy gwiaździstych formacji i spadanie pojedynczych ciał niebieskich. Wszystko połączone ze sobą ciekawie prezentującą się animacją, która świetnie łączy wszystkie elementy w jedną całość. Symbole gry to ósemki i ryby, które według astrologii bezpośrednio się ze sobą łączą. Trzeba przyznać, że całość robi dobre wrażenie, ale pozwala nam poczuć szacunek do otaczającego nas wszechświata.

Zasady gry

Wygląd gry 88 Frenzy Fortune jest odrobinę nietypowy.

Automat ma niecodzienny układ planszy. Główna plansza ma wymiary 3×3. Dodatkowo z prawej strony umieszczono dodatkową kolumnę, na której również pojawiają się określone ikony. Gra ma tylko jedną linię płatniczą. Stawka zakładu może wynieść od 0.06 do 30 monet. Poszczególne ikony w 88 Frenzy Fortune powinny powtórzyć się trzykrotnie, w jednej, poziomej linii. Wówczas gra wypłaci nam wygraną, która dla maksymalnej stawki wyniesie:

 • Czerwone ósemki – wygrana: 8,880
 • Żółte ósemki – wygrana: 1,680
 • Szare ósemki – wygrana: 680
 • Podwójne ryby – wygrana: 380
 • Pojedyncze ryby – wygrana: 180
 • Dowolne ósemki – wygrana: 180
 • Dowolne ryby – wygrana: 60
 • Dowolne trzy symbole – wygrana: 30

Sterowanie gry w całości znajduje się poniżej ekranu gry właściwej. W prawym dolnym rogu, zaraz obok przycisku Spin znajduje się menu ustawień funkcji Autoplay. Pozwala ona na wybranie liczby automatycznych zakręceń i określenie ich kosztu.

Dodatkowe funkcje

Bonusowa funkcja automatu opiera się na prawym, dodatkowym bębnie gry, który aktywuje się podczas każdego spinu. Na trzech pierwszych kolumnach wyświetlają się regularne symbole, natomiast na czwartym ukazuje się specjalny bonus, który zostanie dopisany do nagrody. Istnieją trzy odmiany bonusu Frenzy:

 • Instant Win Bonus – kiedy ta funkcja zostanie wylosowana, wygrana zostanie objęta mnożnikiem w wysokości 8 lub 18x
 • Multiplier Bonus – w przypadku wygranej zostanie zastosowany losowy mnożnik o wysokości 2x, 5x albo 8x
 • Re-spin bonus – cała plansza obróci się drugi raz tak, by utworzyć drugą, identyczną wygraną, do której zostanie dopisany mnożnik od 1 do 4x. Jeśli w re-spinie znów wylosujemy symbol re-spin, funkcja aktywuje się kolejny raz, do maksymalnie 5 razy z rzędu

Podsumowanie

Rozgrywka w 88 Frenzy Fortune jest inna niż wszędzie indziej. Automat z pozoru nie oferuje żadnych dodatkowych trybów. Nie ma tu darmowych spinów ani gier bonusowych. Podczas regularnej rozgrywki, przy każdej wygranej mamy jednak szansę zdobywać specjalne mnożniki, które zostają dopisane do całej wygranej. Możemy też aktywować re-spin, w wyniku wygranej i wylosowania określonego symbolu bonusowego. Dzięki temu, nawet pomimo braku specjalnych trybów gry, 88 Frenzy Fortune to nadal ekscytujący slot, który gorąco polecamy.

Jak wybieramy kasyna?
Jak wybieramy kasyna?
Ponad 40 filtrów pomaga nam w selekcji kasyn, które pojawiają się na naszej liście. Wszystkie rekomendowane kasyna na każdej stronie zostały wyselekcjonowane przez ekspertów z doświadczeniem w branży hazardowej.
Jak oceniamy kasyna?
Jak oceniamy kasyna?
Aby ocenić kasyna online, korzystamy z 6 różnych kryteriów, uwzględniając oferowane bonusy, obsługę klienta, selekcję gier i metody płatności. Nie interesując nas podejrzane czy budzące wątpliwości kasyna.